League Schedules & Results | Mississauga Soccer | 25% off Today

Schedules

Wednesday Sunday Winter 2021

Sun, November 28 2021
Division 1
5:00 pm Applewood 2 Pep FC
Comeback FC
5:00 pm Applewood 3 FC Boreas
SIUUU FC
6:00 pm Applewood 2 Ibracadabra
FC Sub-Zero
6:00 pm Applewood 3 Cugentus
FromTheBack FC

Friday Winter 2021

Fri, December 3 2021
Division 1
8:00 pm Mentor College SIUUUU FC
Mentor Breakdown FC
9:00 pm Mentor College Joga bonitto
Vikings
10:00 pm Mentor College Big Blue Balls
Desi Milan



Results

Monday Fall 2021

Mon, November 8 2021
Division 1
8:00 pm Applewood 1 Matias's Team 2  
3
Smurfs on Turf
8:00 pm Applewood 2 Joga Bonito 4  
2
GoalGoal FC
7:00 pm Applewood 2 Man Chest Hair United 4  
1
The Reds
Mon, November 1 2021
Division 1
9:00 pm Applewood 2 GoalGoal FC 6  
2
Smurfs on Turf
8:00 pm Applewood 2 Joga Bonito 2  
1
The Reds
7:00 pm Applewood 2 Matias's Team 3  
1
Man Chest Hair United
Mon, October 25 2021
Division 1
9:00 pm Applewood 1 Smurfs on Turf 6  
4
GoalGoal FC
8:00 pm Applewood 1 Man Chest Hair United 2  
3
Joga Bonito
7:00 pm Applewood 1 Matias's Team 4  
6
The Reds
Mon, October 18 2021
Division 1
9:00 pm Applewood 2 Joga Bonito 5  
0
The Reds
8:00 pm Applewood 2 Smurfs on Turf 7  
4
Matias's Team
7:00 pm Applewood 2 Man Chest Hair United 0  
8
GoalGoal FC
Mon, October 4 2021
Division 1
9:00 pm Applewood 1 Joga Bonito 8  
3
Matias's Team
8:00 pm Applewood 1 GoalGoal FC 8  
4
The Reds
7:00 pm Applewood 1 Smurfs on Turf 3  
3
Man Chest Hair United
Mon, September 27 2021
Division 1
9:00 pm Applewood 2 Smurfs on Turf 5  
6
The Reds
8:00 pm Applewood 2 Matias's Team 3  
2
Man Chest Hair United
7:00 pm Applewood 2 GoalGoal FC 2  
2
Joga Bonito
Mon, November 8 2021
Division 2
9:00 pm Applewood 1 FC Lakeview 4  
6
Purple Haze
9:00 pm Applewood 2 Missed Meals FC 5  
4
Frank's Crew
7:00 pm Applewood 1 Turf Turtles 7  
6
FC Dixie Outlet Mall
Mon, November 1 2021
Division 2
9:00 pm Applewood 1 Missed Meals FC 6  
2
FC Dixie Outlet Mall
8:00 pm Applewood 1 Turf Turtles 2  
3
FC Lakeview
7:00 pm Applewood 1 Frank's Crew 6  
5
Purple Haze
Mon, October 25 2021
Division 2
9:00 pm Applewood 2 Missed Meals FC 3  
0
Turf Turtles
8:00 pm Applewood 2 Purple Haze 5  
1
FC Dixie Outlet Mall
7:00 pm Applewood 2 Frank's Crew 3  
0
FC Lakeview
Mon, October 18 2021
Division 2
9:00 pm Applewood 1 FC Lakeview 3  
5
Missed Meals FC
8:00 pm Applewood 1 FC Dixie Outlet Mall 0  
2
Frank's Crew
7:00 pm Applewood 1 Turf Turtles 1  
12
Purple Haze
Mon, October 4 2021
Division 2
9:00 pm Applewood 2 Missed Meals FC 3  
0
Purple Haze
8:00 pm Applewood 2 Frank's Crew 3  
3
Turf Turtles
7:00 pm Applewood 2 FC Lakeview 3  
8
FC Dixie Outlet Mall
Mon, September 27 2021
Division 2
9:00 pm Applewood 1 Missed Meals FC 5  
2
FC Dixie Outlet Mall
8:00 pm Applewood 1 FC Lakeview 2  
2
Turf Turtles
7:00 pm Applewood 1 Frank's Crew 4  
1
Purple Haze
Mon, September 20 2021
Grading Game
9:00 pm Applewood 1 GoalGoal FC 6  
2
Matias's Team
9:00 pm Applewood 2 Joga Bonito 14  
0
FC Lakeview
8:00 pm Applewood 1 Frank's Crew 1  
2
Smurfs on Turf
8:00 pm Applewood 2 Man Chest Hair United 9  
1
Missed Meals FC
7:00 pm Applewood 1 Purple Haze 5  
2
FC Dixie Outlet Mall
7:00 pm Applewood 2 The Reds 5  
2
Turf Turtles
Mon, September 13 2021
Grading Game
9:00 pm Applewood 1 Man Chest Hair United 8  
1
Frank's Crew
9:00 pm Applewood 2 Turf Turtles 5  
9
FC Dixie Outlet Mall
8:00 pm Applewood 1 GoalGoal FC 11  
2
Missed Meals FC
8:00 pm Applewood 2 Purple Haze 3  
3
FC Lakeview
7:00 pm Applewood 1 The Reds 2  
1
Matias's Team
7:00 pm Applewood 2 Smurfs on Turf 4  
8
Joga Bonito

Tuesday Fall 2021

Tue, November 2 2021
Division 1
9:00 pm Applewood 2 Phil Weston's Tigers 3  
1
FC Fieldgate Plaza
8:00 pm Applewood 2 Team Adam 2  
3
For Free FC
8:00 pm Applewood 3 Tuesday Titans 3  
4
SportStars
Tue, October 26 2021
Division 1
9:00 pm Applewood 2 For Free FC 3  
2
FC Fieldgate Plaza
8:00 pm Applewood 2 SportStars 4  
3
Team Adam
8:00 pm Applewood 3 Tuesday Titans 5  
3
Phil Weston's Tigers
Tue, October 19 2021
Division 1
9:00 pm Applewood 2 Tuesday Titans 6  
4
SportStars
9:00 pm Applewood 3 Team Adam 9  
2
FC Fieldgate Plaza
8:00 pm Applewood 3 Phil Weston's Tigers 8  
4
For Free FC
Tue, October 12 2021
Division 1
9:00 pm Applewood 2 Phil Weston's Tigers 8  
3
FC Fieldgate Plaza
9:00 pm Applewood 3 Team Adam 2  
8
Tuesday Titans
8:00 pm Applewood 3 SportStars 5  
2
For Free FC
Tue, October 5 2021
Division 1
9:00 pm Applewood 2 Tuesday Titans 7  
1
Phil Weston's Tigers
9:00 pm Applewood 3 SportStars 6  
5
Team Adam
8:00 pm Applewood 3 FC Fieldgate Plaza 5  
13
For Free FC
Tue, September 28 2021
Division 1
9:00 pm Applewood 3 SportStars 3  
0
Phil Weston's Tigers
9:00 pm Applewood 4 Team Adam 4  
1
For Free FC
8:00 pm Applewood 3 Tuesday Titans 6  
1
FC Fieldgate Plaza
Tue, September 21 2021
Division 1
9:00 pm Applewood 3 Phil Weston's Tigers 3  
3
For Free FC
8:00 pm Applewood 2 Tuesday Titans 4  
1
SportStars
8:00 pm Applewood 3 Team Adam 9  
4
FC Fieldgate Plaza
Tue, September 14 2021
Division 1
9:00 pm Applewood 3 Tuesday Titans 15  
6
For Free FC
8:00 pm Applewood 3 Phil Weston's Tigers 2  
2
Team Adam
8:00 pm Applewood 4 FC Fieldgate Plaza 1  
7
SportStars

Wednesday Fall 2021

Wed, September 1 2021
Grading Game
9:00 pm Applewood 1 Cheese FC 11  
3
Eye of the Schweinsteiger
9:00 pm Applewood 2 SSV FC 2  
9
ANUBIS FC
9:00 pm Applewood 3 Genwave FC 1  
9
Mesut Chungus
8:00 pm Applewood 1 Winning Eleven 2  
2
Truong's Team
8:00 pm Applewood 2 Deez Nuts United 5  
1
Ibexes FC
8:00 pm Applewood 3 Radnicki Etobiko 0  
5
USC Karpaty
7:00 pm Applewood 2 ICBTL FC 1  
12
The Runs CF
7:00 pm Applewood 3 Karmoutie Academy 2  
5
High Point Ravens
Wed, October 20 2021
Division 1
9:00 pm Applewood 1 Cheese FC 1  
2
Mesut Chungus
9:00 pm Applewood 3 Deez Nuts United 0  
3
Radnicki Etobiko
8:00 pm Applewood 2 ANUBIS FC 2  
3
USC Karpaty
7:00 pm Applewood 3 The Runs CF 0  
3
High Point Ravens
Wed, October 13 2021
Division 1
9:00 pm Applewood 3 ANUBIS FC 3  
0
Radnicki Etobiko
8:00 pm Applewood 3 Cheese FC 11  
4
High Point Ravens
7:00 pm Applewood 2 Deez Nuts United 1  
3
USC Karpaty
7:00 pm Applewood 3 Mesut Chungus 7  
1
The Runs CF
Wed, October 6 2021
Division 1
9:00 pm Applewood 1 USC Karpaty 7  
0
The Runs CF
9:00 pm Applewood 2 Mesut Chungus 3  
2
Cheese FC
8:00 pm Applewood 1 Radnicki Etobiko 3  
1
High Point Ravens
8:00 pm Applewood 2 ANUBIS FC 6  
3
Deez Nuts United
Wed, September 29 2021
Division 1
9:00 pm Applewood 3 The Runs CF 1  
5
Radnicki Etobiko
8:00 pm Applewood 1 Deez Nuts United 4  
2
Mesut Chungus
8:00 pm Applewood 3 High Point Ravens 1  
5
ANUBIS FC
7:00 pm Applewood 3 USC Karpaty 4  
3
Cheese FC
Wed, September 22 2021
Division 1
9:00 pm Applewood 2 Radnicki Etobiko 2  
7
ANUBIS FC
8:00 pm Applewood 1 High Point Ravens 0  
7
Cheese FC
8:00 pm Applewood 2 The Runs CF 1  
3
Deez Nuts United
7:00 pm Applewood 2 Mesut Chungus 4  
4
USC Karpaty
Wed, September 15 2021
Division 1
9:00 pm Applewood 1 The Runs CF 0  
10
Cheese FC
9:00 pm Applewood 3 USC Karpaty 5  
2
High Point Ravens
8:00 pm Applewood 3 ANUBIS FC 6  
1
Mesut Chungus
7:00 pm Applewood 3 Radnicki Etobiko 1  
3
Deez Nuts United
Wed, September 8 2021
Division 1
9:00 pm Applewood 2 Deez Nuts United 5  
2
High Point Ravens
8:00 pm Applewood 1 ANUBIS FC 4  
0
USC Karpaty
8:00 pm Applewood 2 Mesut Chungus 0  
3
The Runs CF
7:00 pm Applewood 2 Cheese FC 0  
3
Radnicki Etobiko
Wed, October 20 2021
Division 2
9:00 pm Applewood 2 Eye of the Schweinsteiger 0  
4
Winning Eleven
8:00 pm Applewood 1 SSV FC 2  
4
Truong's Team
8:00 pm Applewood 3 ICBTL FC 3  
0
Genwave FC
7:00 pm Applewood 2 Karmoutie Academy 8  
2
Ibexes FC
Wed, October 13 2021
Division 2
9:00 pm Applewood 1 Truong's Team 3  
0
Genwave FC
9:00 pm Applewood 2 Ibexes FC 0  
3
Winning Eleven
8:00 pm Applewood 1 SSV FC 6  
3
ICBTL FC
8:00 pm Applewood 2 Eye of the Schweinsteiger 7  
6
Karmoutie Academy
Wed, October 6 2021
Division 2
9:00 pm Applewood 3 ICBTL FC 0  
8
Ibexes FC
8:00 pm Applewood 3 Genwave FC 0  
3
Eye of the Schweinsteiger
7:00 pm Applewood 2 Truong's Team 1  
3
Karmoutie Academy
7:00 pm Applewood 3 SSV FC 2  
6
Winning Eleven
Wed, September 29 2021
Division 2
9:00 pm Applewood 1 Karmoutie Academy 3  
0
Genwave FC
9:00 pm Applewood 2 Eye of the Schweinsteiger 2  
1
Winning Eleven
8:00 pm Applewood 2 Ibexes FC 4  
1
Truong's Team
7:00 pm Applewood 2 ICBTL FC 3  
5
SSV FC
Wed, September 22 2021
Division 2
9:00 pm Applewood 1 Truong's Team 3  
0
SSV FC
9:00 pm Applewood 3 Karmoutie Academy 2  
6
Eye of the Schweinsteiger
8:00 pm Applewood 3 ICBTL FC 0  
10
Winning Eleven
7:00 pm Applewood 3 Genwave FC 3  
11
Ibexes FC
Wed, September 15 2021
Division 2
9:00 pm Applewood 2 ICBTL FC 0  
6
Truong's Team
8:00 pm Applewood 1 Ibexes FC 1  
3
Eye of the Schweinsteiger
8:00 pm Applewood 2 Karmoutie Academy 6  
4
SSV FC
7:00 pm Applewood 2 Winning Eleven 3  
0
Genwave FC
Wed, September 8 2021
Division 2
9:00 pm Applewood 1 SSV FC 5  
6
Ibexes FC
9:00 pm Applewood 3 Winning Eleven 2  
2
Karmoutie Academy
8:00 pm Applewood 3 Genwave FC 0  
3
ICBTL FC
7:00 pm Applewood 3 Eye of the Schweinsteiger 5  
2
Truong's Team

Wednesday Sunday Winter 2021

Wed, November 24 2021
Division 1
8:00 pm Applewood 2 FC Sub-Zero 3  
6
FromTheBack FC
8:00 pm Applewood 3 FC Boreas 5  
7
Pep FC
7:00 pm Applewood 2 Comeback FC 4  
1
SIUUU FC
7:00 pm Applewood 3 Cugentus 4  
0
Ibracadabra
Sun, November 21 2021
Division 1
6:00 pm Applewood 2 Comeback FC 4  
2
Pep FC
6:00 pm Applewood 3 Cugentus 4  
1
SIUUU FC
5:00 pm Applewood 2 FC Sub-Zero 1  
5
FromTheBack FC
5:00 pm Applewood 3 Ibracadabra 5  
1
FC Boreas
Wed, November 17 2021
Division 1
9:00 pm Applewood 3 FromTheBack FC 0  
0
Ibracadabra
8:00 pm Applewood 2 SIUUU FC 3  
4
Pep FC
8:00 pm Applewood 3 FC Sub-Zero 6  
4
Comeback FC
7:00 pm Applewood 2 Cugentus 5  
0
FC Boreas
Sun, November 14 2021
Division 1
6:00 pm Applewood 2 Cugentus 4  
4
FromTheBack FC
6:00 pm Applewood 3 FC Boreas 3  
0
Pep FC
5:00 pm Applewood 2 FC Sub-Zero 3  
2
Ibracadabra
5:00 pm Applewood 3 Comeback FC 7  
2
SIUUU FC
Wed, November 10 2021
Division 1
9:00 pm Applewood 3 Cugentus 3  
0
Ibracadabra
8:00 pm Applewood 2 FC Boreas 4  
2
Comeback FC
8:00 pm Applewood 3 SIUUU FC 0  
1
FC Sub-Zero
7:00 pm Applewood 2 FromTheBack FC 6  
2
Pep FC
Sun, November 7 2021
Division 1
7:00 pm Applewood 2 Comeback FC 0  
2
Ibracadabra
6:00 pm Applewood 2 FC Sub-Zero 3  
7
Cugentus
6:00 pm Applewood 3 FromTheBack FC 7  
2
Comeback FC
5:00 pm Applewood 2 SIUUU FC 1  
4
FC Boreas
5:00 pm Applewood 3 Ibracadabra 9  
1
Pep FC
Wed, November 3 2021
Division 1
9:00 pm Applewood 2 FC Sub-Zero 4  
2
FC Boreas
8:00 pm Applewood 2 Cugentus 10  
0
Pep FC
7:00 pm Applewood 2 FromTheBack FC 2  
4
SIUUU FC

Fridays Fall 2021

Fri, September 17 2021
Grading Game
9:00 pm Applewood 1 Mechanics FC 1  
7
Coalition FC
9:00 pm Applewood 3 Passion of the Cruyff 3  
11
BangBros FC
9:00 pm Applewood 4 Marathon FC 4  
3
FC Streetsville
8:00 pm Applewood 1 Leo Messi FC 5  
2
Pique Blinders
8:00 pm Applewood 3 Grand Blicas FC 5  
1
Club Atletico Minority
8:00 pm Applewood 4 BDB FC 4  
1
Rascals FC
7:00 pm Applewood 1 Etobicoke FC 2  
11
Cheese FC
7:00 pm Applewood 3 BleikaDeBenfica 9  
1
Ibracadabra FC
7:00 pm Applewood 4 Azores FC 12  
1
FC Clarkson
Fri, September 10 2021
Grading Game
9:00 pm Applewood 2 Club Atletico Minority 1  
4
Etobicoke FC
9:00 pm Applewood 3 BangBros FC 3  
7
Leo Messi FC
9:00 pm Applewood 4 Marathon FC 2  
10
Mechanics FC
8:00 pm Applewood 2 BleikaDeBenfica 5  
2
Azores FC
8:00 pm Applewood 3 FC Streetsville 2  
17
Grand Blicas FC
8:00 pm Applewood 4 Cheese FC 6  
2
BDB FC
7:00 pm Applewood 2 FC Clarkson 5  
15
Pique Blinders
7:00 pm Applewood 3 Coalition FC 6  
1
Rascals FC
7:00 pm Applewood 4 Passion of the Cruyff 3  
5
Ibracadabra FC
Fri, November 5 2021
Division 1
9:00 pm Applewood 1 Cheese FC   
BDB FC
9:00 pm Applewood 3 Coalition FC   
Grand Blicas FC
8:00 pm Applewood 2 Leo Messi FC   
BleikaDeBenfica
Fri, October 29 2021
Division 1
7:00 pm Applewood 1 Grand Blicas FC 4  
5
BDB FC
7:00 pm Applewood 2 BleikaDeBenfica 4  
2
Cheese FC
7:00 pm Applewood 3 Leo Messi FC 2  
1
Coalition FC
Fri, October 22 2021
Division 1
9:00 pm Applewood 4 BleikaDeBenfica 5  
8
Leo Messi FC
8:00 pm Applewood 4 Coalition FC 1  
4
Cheese FC
7:00 pm Applewood 4 BDB FC 5  
7
Grand Blicas FC
Fri, October 15 2021
Division 1
9:00 pm Applewood 3 Grand Blicas FC 1  
10
Leo Messi FC
8:00 pm Applewood 3 BDB FC 0  
3
Coalition FC
7:00 pm Applewood 3 BleikaDeBenfica 9  
0
Cheese FC
Fri, October 1 2021
Division 1
9:00 pm Applewood 2 BDB FC 2  
1
BleikaDeBenfica
8:00 pm Applewood 2 Leo Messi FC 3  
1
Cheese FC
7:00 pm Applewood 2 Coalition FC 2  
2
Grand Blicas FC
Fri, September 24 2021
Division 1
9:00 pm Applewood 1 Cheese FC 4  
2
Grand Blicas FC
8:00 pm Applewood 1 Coalition FC 4  
5
BleikaDeBenfica
7:00 pm Applewood 1 BDB FC 3  
5
Leo Messi FC
Fri, November 5 2021
Division 2
9:00 pm Applewood 2 BangBros FC   
Azores FC
8:00 pm Applewood 1 Pique Blinders   
Desi Milan
7:00 pm Applewood 1 Brazucas FC   
Rascals FC
Fri, October 29 2021
Division 2
9:00 pm Applewood 2 BangBros FC 8  
1
Pique Blinders
8:00 pm Applewood 2 Azores FC 4  
2
Brazucas FC
7:00 pm Applewood 4 Rascals FC 3  
2
Desi Milan
Fri, October 22 2021
Division 2
9:00 pm Applewood 1 Desi Milan 3  
2
Rascals FC
8:00 pm Applewood 1 Brazucas FC 5  
3
Pique Blinders
7:00 pm Applewood 1 BangBros FC 4  
1
Azores FC
Fri, October 15 2021
Division 2
9:00 pm Applewood 4 Azores FC 6  
2
Brazucas FC
8:00 pm Applewood 4 Desi Milan 3  
10
BangBros FC
7:00 pm Applewood 4 Pique Blinders 1  
2
Rascals FC
Fri, October 1 2021
Division 2
9:00 pm Applewood 3 Azores FC 5  
1
Desi Milan
8:00 pm Applewood 3 Rascals FC 1  
4
Brazucas FC
7:00 pm Applewood 3 Pique Blinders 3  
6
BangBros FC
Fri, September 24 2021
Division 2
9:00 pm Applewood 2 Desi Milan 1  
5
Pique Blinders
8:00 pm Applewood 2 BangBros FC 1  
1
Brazucas FC
7:00 pm Applewood 2 Azores FC 5  
0
Rascals FC
Fri, November 5 2021
Division 3
9:00 pm Applewood 4 Alex FC   
Ibracadabra FC
8:00 pm Applewood 3 Club Atletico Minority   
Mechanics FC
7:00 pm Applewood 2 Etobicoke FC   
United Boys FC
Fri, October 29 2021
Division 3
9:00 pm Applewood 3 Mechanics FC 5  
2
Alex FC
8:00 pm Applewood 3 Etobicoke FC 2  
3
Club Atletico Minority
8:00 pm Applewood 4 Ibracadabra FC 2  
3
United Boys FC
Fri, October 22 2021
Division 3
9:00 pm Applewood 2 United Boys FC 1  
6
Ibracadabra FC
8:00 pm Applewood 2 Etobicoke FC 3  
2
Club Atletico Minority
7:00 pm Applewood 2 Mechanics FC 5  
0
Alex FC
Fri, October 15 2021
Division 3
9:00 pm Applewood 1 United Boys FC 2  
4
Club Atletico Minority
8:00 pm Applewood 1 Ibracadabra FC 2  
7
Mechanics FC
7:00 pm Applewood 1 Alex FC 1  
2
Etobicoke FC
Fri, October 1 2021
Division 3
9:00 pm Applewood 4 Etobicoke FC 1  
0
Ibracadabra FC
8:00 pm Applewood 4 Mechanics FC 2  
4
United Boys FC
7:00 pm Applewood 4 Club Atletico Minority 1  
2
Alex FC
Fri, September 24 2021
Division 3
9:00 pm Applewood 3 Ibracadabra FC 2  
3
Alex FC
8:00 pm Applewood 3 Mechanics FC 2  
2
Club Atletico Minority
7:00 pm Applewood 3 United Boys FC 3  
4
Etobicoke FC
Fri, November 5 2021
Division 4
8:00 pm Applewood 4 FC Clarkson   
FC Streetsville
7:00 pm Applewood 3 Passion of the Cruyff   
FC Applewood
7:00 pm Applewood 4 Marathon FC   
FC Meadowvale
Fri, October 29 2021
Division 4
9:00 pm Applewood 1 Marathon FC 0  
3
FC Applewood
9:00 pm Applewood 4 FC Streetsville 3  
0
FC Meadowvale
8:00 pm Applewood 1 FC Clarkson 2  
3
Passion of the Cruyff
Fri, October 22 2021
Division 4
9:00 pm Applewood 3 FC Meadowvale 3  
14
FC Clarkson
8:00 pm Applewood 3 Marathon FC 6  
4
FC Streetsville
7:00 pm Applewood 3 Passion of the Cruyff 3  
4
FC Applewood
Fri, October 15 2021
Division 4
9:00 pm Applewood 2 FC Applewood 0  
3
Marathon FC
8:00 pm Applewood 2 FC Clarkson 5  
1
Passion of the Cruyff
7:00 pm Applewood 2 FC Meadowvale 4  
5
FC Streetsville
Fri, October 1 2021
Division 4
9:00 pm Applewood 1 Passion of the Cruyff 1  
0
FC Meadowvale
8:00 pm Applewood 1 Marathon FC 3  
3
FC Clarkson
7:00 pm Applewood 1 FC Streetsville 1  
3
FC Applewood
Fri, September 24 2021
Division 4
9:00 pm Applewood 4 FC Clarkson 4  
4
FC Applewood
8:00 pm Applewood 4 FC Meadowvale 3  
0
Marathon FC
7:00 pm Applewood 4 Passion of the Cruyff 8  
2
FC Streetsville
Fri, September 17 2021
Early Fall
9:00 pm Applewood 2 Brazucas FC 2  
1
Desi Milan
8:00 pm Applewood 2 United Boys FC 3  
4
Alex FC
7:00 pm Applewood 2 FC Applewood 6  
3
FC Meadowvale
Fri, September 10 2021
Early Fall
9:00 pm Applewood 1 United Boys FC 2  
5
Desi Milan
8:00 pm Applewood 1 Alex FC 4  
3
FC Applewood
7:00 pm Applewood 1 FC Meadowvale 1  
7
Brazucas FC
Fri, August 27 2021
Early Fall
9:00 pm Applewood 4 Desi Milan 4  
1
FC Meadowvale
8:00 pm Applewood 4 FC Applewood 2  
13
Brazucas FC
7:00 pm Applewood 4 Alex FC 4  
2
United Boys FC
Fri, August 20 2021
Early Fall
9:00 pm Applewood 2 Desi Milan 5  
2
Alex FC
8:00 pm Applewood 2 United Boys FC 2  
9
Brazucas FC
7:00 pm Applewood 2 FC Meadowvale 4  
8
FC Applewood
Fri, August 13 2021
Early Fall
9:00 pm Applewood 3 United Boys FC 2  
1
FC Meadowvale
8:00 pm Applewood 3 FC Applewood 2  
6
Desi Milan
7:00 pm Applewood 3 Brazucas FC 10  
1
Alex FC
Fri, August 6 2021
Early Fall
9:00 pm Applewood 4 Brazucas FC 3  
3
Desi Milan
8:00 pm Applewood 4 FC Meadowvale 1  
4
Alex FC
7:00 pm Applewood 4 United Boys FC 5  
4
FC Applewood

Friday Winter 2021

Fri, November 26 2021
Division 1
9:00 pm Mentor College Desi Milan   
Joga bonitto
8:00 pm Mentor College SIUUUU FC   
Big Blue Balls
Fri, November 19 2021
Division 1
10:00 pm Mentor College Vikings 1  
8
Big Blue Balls
9:00 pm Mentor College Desi Milan 8  
7
SIUUUU FC
8:00 pm Mentor College Mentor Breakdown FC 1  
7
Joga bonitto
Fri, November 12 2021
Division 1
10:00 pm Mentor College SIUUUU FC 1  
9
Joga bonitto
9:00 pm Mentor College Mentor Breakdown FC 2  
5
Big Blue Balls
8:00 pm Mentor College Desi Milan 9  
2
Vikings
Fri, November 5 2021
Division 1
10:00 pm Mentor College Desi Milan 9  
0
Mentor Breakdown FC
9:00 pm Mentor College SIUUUU FC 2  
4
Vikings
8:00 pm Mentor College Big Blue Balls 3  
2
Joga bonitto

Sundays Fall 2021

Sun, August 22 2021
Opener
8:00 pm Applewood 2 Big Baller FC 12  
2
Farlo FC
8:00 pm Applewood 3 FC Boo Berries 1  
4
Notorious
7:00 pm Applewood 2 Giuseppe Senza Scarpe FC 6  
3
FC Dixie
7:00 pm Applewood 3 Phantoms United 8  
8
FC Barca
7:00 pm Applewood 4 TD FC 4  
6
Suave City FC
6:00 pm Applewood 2 FC Malton 3  
4
Goal Diggers
6:00 pm Applewood 3 11 On Eleven Podcast 8  
3
Pepas FC
6:00 pm Applewood 4 Gore FC 0  
4
Cheese FC
5:00 pm Applewood 3 Hooligans FC 3  
2
Step Dads Untd
5:00 pm Applewood 4 As Linguine 15  
2
Ave Spartans FC
Sun, August 15 2021
Opener
8:00 pm Applewood 2 Big Baller FC 11  
4
Cheese FC
8:00 pm Applewood 3 FC Boo Berries 0  
8
Pepas FC
7:00 pm Applewood 2 Hooligans FC 3  
5
Phantoms United
7:00 pm Applewood 3 Farlo FC 5  
1
FC Malton
7:00 pm Applewood 4 Notorious 4  
0
FC Dixie
6:00 pm Applewood 2 As Linguine 17  
2
FC Barca
6:00 pm Applewood 3 Step Dads Untd 4  
1
Suave City FC
6:00 pm Applewood 4 Ave Spartans FC 4  
5
Giuseppe Senza Scarpe FC
5:00 pm Applewood 3 Gore FC 5  
3
TD FC
5:00 pm Applewood 4 Goal Diggers 1  
9
11 On Eleven Podcast
Sun, October 31 2021
Division 1
8:00 pm Applewood 1 The Untouchables 0  
3
As Linguine
8:00 pm Applewood 4 Sphinx 2  
3
Hooligans FC
7:00 pm Applewood 1 Pepas FC 0  
0
Phantoms United
7:00 pm Applewood 3 Big Baller FC 4  
5
Weesha FC
Sun, October 24 2021
Division 1
8:00 pm Applewood 1 Sphinx 3  
0
Phantoms United
8:00 pm Applewood 3 The Untouchables 0  
2
Weesha FC
7:00 pm Applewood 1 Hooligans FC 9  
2
Pepas FC
6:00 pm Applewood 2 Big Baller FC 4  
3
As Linguine
Sun, October 17 2021
Division 1
8:00 pm Applewood 1 Sphinx 4  
4
Phantoms United
8:00 pm Applewood 4 As Linguine 1  
5
The Untouchables
6:00 pm Applewood 4 Pepas FC 2  
5
Weesha FC
5:00 pm Applewood 4 Hooligans FC 2  
2
Big Baller FC
Sun, October 3 2021
Division 1
9:00 pm Applewood 2 Weesha FC 5  
2
Sphinx
8:00 pm Applewood 1 As Linguine 6  
5
Pepas FC
7:00 pm Applewood 1 The Untouchables 4  
4
Big Baller FC
7:00 pm Applewood 3 Phantoms United 0  
3
Weesha FC
6:00 pm Applewood 4 Hooligans FC 1  
10
Weesha FC
Sun, September 26 2021
Division 1
7:00 pm Applewood 3 2  
5
As Linguine
6:00 pm Applewood 2 Sphinx 2  
3
Hooligans FC
6:00 pm Applewood 3 Phantoms United 3  
8
The Untouchables
5:00 pm Applewood 4 Big Baller FC 8  
3
Pepas FC
Sun, September 19 2021
Division 1
8:00 pm Applewood 2 Hooligans FC 2  
8
The Untouchables
8:00 pm Applewood 3 As Linguine 9  
2
Sphinx
7:00 pm Applewood 2 Sphinx 6  
2
Pepas FC
6:00 pm Applewood 3 The Untouchables 3  
0
5:00 pm Applewood 3 Phantoms United 2  
12
Big Baller FC
Sun, September 12 2021
Division 1
8:00 pm Applewood 4 Sphinx 2  
2
The Untouchables
7:00 pm Applewood 4 Pepas FC 2  
6
Hooligans FC
6:00 pm Applewood 4 As Linguine 2  
3
Big Baller FC
5:00 pm Applewood 4 4  
6
Phantoms United
Sun, August 29 2021
Division 1
8:00 pm Applewood 2 As Linguine 7  
3
Hooligans FC
7:00 pm Applewood 3 Big Baller FC 6  
2
6:00 pm Applewood 4 Pepas FC 2  
2
Phantoms United
Sun, October 31 2021
Division 2
7:00 pm Applewood 2 Zeyd's Team 0  
0
Suave City FC
6:00 pm Applewood 3 Farlo FC 3  
2
Giuseppe Senza Scarpe FC
6:00 pm Applewood 4 Cheese FC 0  
0
11 On Eleven Podcast
Sun, October 24 2021
Division 2
8:00 pm Applewood 4 Suave City FC 3  
0
11 On Eleven Podcast
6:00 pm Applewood 4 Zeyd's Team 3  
4
Farlo FC
5:00 pm Applewood 3 Cheese FC 1  
2
Giuseppe Senza Scarpe FC
Sun, October 17 2021
Division 2
7:00 pm Applewood 3 Cheese FC 8  
1
11 On Eleven Podcast
6:00 pm Applewood 3 Giuseppe Senza Scarpe FC 3  
1
Suave City FC
5:00 pm Applewood 3 Zeyd's Team 4  
4
Farlo FC
Sun, October 3 2021
Division 2
9:00 pm Applewood 3 Cheese FC 5  
5
Suave City FC
8:00 pm Applewood 4 11 On Eleven Podcast 2  
5
Zeyd's Team
5:00 pm Applewood 3 Giuseppe Senza Scarpe FC 1  
2
Farlo FC
Sun, September 26 2021
Division 2
9:00 pm Applewood 2 Farlo FC 0  
1
8:00 pm Applewood 2 Giuseppe Senza Scarpe FC 3  
6
Zeyd's Team
8:00 pm Applewood 3 3  
9
Suave City FC
7:00 pm Applewood 1 Zeyd's Team 5  
1
Cheese FC
7:00 pm Applewood 3 11 On Eleven Podcast 0  
2
Sun, September 19 2021
Division 2
9:00 pm Applewood 2 Zeyd's Team 6  
2
8:00 pm Applewood 4 Giuseppe Senza Scarpe FC 4  
2
7:00 pm Applewood 4 Suave City FC 2  
4
6:00 pm Applewood 3 0  
1
11 On Eleven Podcast
6:00 pm Applewood 4 Cheese FC 7  
4
5:00 pm Applewood 4 3  
4
Farlo FC
Sun, September 12 2021
Division 2
8:00 pm Applewood 2 Farlo FC 4  
6
Cheese FC
8:00 pm Applewood 3 Giuseppe Senza Scarpe FC 6  
2
5:00 pm Applewood 3 5  
2
Suave City FC
5:00 pm Applewood 4 11 On Eleven Podcast 1  
0
Sun, August 29 2021
Division 2
8:00 pm Applewood 3 Suave City FC 6  
5
7:00 pm Applewood 3 2  
0
11 On Eleven Podcast
7:00 pm Applewood 4 Farlo FC 3  
2
5:00 pm Applewood 3 Cheese FC 3  
3
Giuseppe Senza Scarpe FC
Sun, October 31 2021
Division 3
8:00 pm Applewood 3 FC Barca 3  
2
Shawarma FC
7:00 pm Applewood 4 Gore FC 0  
0
Ave Spartans FC
5:00 pm Applewood 4 Step Dads Untd 0  
3
FC Malton
Sun, October 24 2021
Division 3
7:00 pm Applewood 3 Gore FC 2  
8
FC Barca
6:00 pm Applewood 3 Ave Spartans FC 1  
2
FC Malton
5:00 pm Applewood 4 Shawarma FC 6  
1
Step Dads Untd
Sun, October 17 2021
Division 3
8:00 pm Applewood 2 FC Barca 4  
1
Ave Spartans FC
7:00 pm Applewood 2 Gore FC 9  
5
FC Malton
6:00 pm Applewood 2 Shawarma FC 4  
2
Step Dads Untd
Sun, October 3 2021
Division 3
9:00 pm Applewood 1 FC Malton 0  
5
8:00 pm Applewood 1 FC Malton 1  
0
8:00 pm Applewood 3 FC Barca 1  
5
Shawarma FC
7:00 pm Applewood 4 Ave Spartans FC 0  
4
Shawarma FC
6:00 pm Applewood 3 Gore FC 9  
4
Kroos Control
5:00 pm Applewood 4 Step Dads Untd 3  
1
Kroos Control
Sun, September 26 2021
Division 3
8:00 pm Applewood 1 1  
0
Ave Spartans FC
8:00 pm Applewood 3 Step Dads Untd 3  
9
7:00 pm Applewood 2 Shawarma FC 5  
3
Kroos Control
5:00 pm Applewood 3 Gore FC 1  
2
FC Barca
Sun, September 19 2021
Division 3
9:00 pm Applewood 4 6  
2
Shawarma FC
8:00 pm Applewood 4 4  
2
Step Dads Untd
7:00 pm Applewood 1 Kroos Control 3  
9
7:00 pm Applewood 4 2  
4
Gore FC
6:00 pm Applewood 4 7  
4
FC Barca
5:00 pm Applewood 4 Ave Spartans FC 3  
4
Sun, September 12 2021
Division 3
8:00 pm Applewood 3 6  
2
Gore FC
6:00 pm Applewood 3 Ave Spartans FC 6  
3
Step Dads Untd
5:00 pm Applewood 3 FC Barca 5  
2
Sun, August 29 2021
Division 3
9:00 pm Applewood 4 3  
2
FC Barca
8:00 pm Applewood 3 6  
5
Ave Spartans FC
7:00 pm Applewood 2 Gore FC 1  
7
Step Dads Untd
Sun, October 31 2021
Division 4
8:00 pm Applewood 2 TD FC 0  
3
FC Dixie
6:00 pm Applewood 2 Goal Diggers 5  
7
Kroos Control
5:00 pm Applewood 3 FC Boo Berries 1  
2
Notorious
Sun, October 24 2021
Division 4
8:00 pm Applewood 2 FC Boo Berries 2  
1
Goal Diggers
7:00 pm Applewood 2 Notorious 3  
2
FC Dixie
7:00 pm Applewood 4 Kroos Control 3  
0
TD FC
Sun, October 17 2021
Division 4
8:00 pm Applewood 3 FC Boo Berries 3  
0
TD FC
7:00 pm Applewood 1 Goal Diggers 5  
6
FC Dixie
7:00 pm Applewood 4 Kroos Control 0  
3
Notorious
Sun, October 3 2021
Division 4
8:00 pm Applewood 2 FC Boo Berries 5  
2
TD FC
7:00 pm Applewood 2 Goal Diggers 3  
7
FC Malton
6:00 pm Applewood 2 Notorious 3  
1
FC Dixie
Sun, September 26 2021
Division 4
8:00 pm Applewood 4 FC Dixie 2  
4
FC Malton
7:00 pm Applewood 4 FC Boo Berries 3  
2
Notorious
6:00 pm Applewood 4 TD FC 2  
7
Goal Diggers
Sun, September 19 2021
Division 4
8:00 pm Applewood 1 TD FC 1  
11
FC Malton
7:00 pm Applewood 3 Notorious 4  
1
Goal Diggers
6:00 pm Applewood 2 FC Dixie 2  
4
FC Boo Berries
Sun, September 12 2021
Division 4
7:00 pm Applewood 2 Goal Diggers 3  
2
FC Boo Berries
7:00 pm Applewood 3 FC Malton 3  
1
Notorious
6:00 pm Applewood 2 FC Dixie 7  
2
TD FC
Sun, August 29 2021
Division 4
6:00 pm Applewood 2 TD FC 0  
5
Notorious
6:00 pm Applewood 3 FC Malton 6  
1
FC Boo Berries
5:00 pm Applewood 4 FC Dixie 1  
3
Goal Diggers